Evden Eve Nakliyat

Paketleme Hizmetleri

Çanakkale Evden Eve Nakliyat, ev ve ofis taşıma işlerinizde korunaklı ve hijyenik ambalajlama malzemeleriyle hizmet sunmaktadır. Tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız korunaklı ambalajlama malzemeleriyle uzman ekibmiz tarafından sarılır. Yataklar, Baza ve Yatak Başları,Gardrop, Komidin, Şifonyer, Yemek Masası, Sandalyeler, Vitrin, Konsul, Yaşam Ünitesi,Koltuk Takımları,Vestiyer, Banyo Dolabı, Mutfak Dolabı paketleme
img-05

Detay

  • Çanakkale EvNak Evden Eve Sigortalı Asansörlü Nakliyat Taşımacılık, ev ve ofis taşıma ihtiyaçlarınızda özel korunaklı ve hijyenik ambalajlama malzemeleriyle hizmetlerini sunmaktadır. Tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız korunaklı ambalajlama malzemeleriyle uzman ekibimiz tarafından itina ile sarılır. eşya paketleme (1) montaj (2) komidin (1) demontaj (1) sandelyeler (1) vitrin (1) konsul (1) beyaz eşya (1) banyo dolabı (1) mutfak dolabı paketlenmesi çalışma masası ve ofis (1) gardrop (1) yatak (1) yatakbaşı paketleme (1) şifonyer paketleme (1) yaşam ünitesi paketleme (1) mutfak dolabı demontaj montaj (1) teknolojik cihaz taşıma (1)

Mobilya ve Beyaz Eşyaların Demontaj Montaj ve Ambalajlanması

Çanakkale EvNak Evden Eve Sigortalı Asansörlü Nakliyat Taşımacılık ev ve ofis taşıma hizmetlerinde özel ambalajlama malzemeleri kullanılmaktadır. Mobilya malzemeleriniz ve beyaz eşvalarınız taşınırken ve nakliye sırasında hem temiz hemde hasarsız bir şekilde taşınır.

İşinin uzmanı ekibimiz tarafından tüm beyaz eşya ve mobilyalarınız demontaj edilir.Demontaj işlemi tamamlanan eşyalarınız özel havalı ambalaj malzemeleriyle sarılır.

Yeni adresinizde tüm beyaz eşya ve mobilya malzemeleri montajlama işlemi yine uzman ekibimiz tarafından yapılarak dizayn edilir ve yerleştirilir.

Taşınma gerçekleştiren müşteriler tarafından en iyi firma olarak benimsenebilmek için , uzman kalifiye elemanlara, hijyenik ve korunaklı sağlam ambalajlama malzemelerine sahip olmak gereklidir. Gerek kullandğımız ambalaj malzemelerinin kalitesi gerekse çalışanlarımızın tecrübe birikimleriyle sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz.

Şehiriçi ve şehirler arası ev taşımalarınız da tüm eşyalarınız büyük bir özen ve dikkatle taşınır. Mesafeye bakılmaksızın tüm eşyalarınız aynı kalite standartlarında ambalajlanarak taşınma işlemi gerçekleştirilir.

Yatak, Baza ve Yatak Başları

Ev taşımalarınızda yatak odasında bulunan yataklar demonte edilir. Yataklarınız hijyenik tek kullanımlık hijyenik streç ambalajlar ile sarılır. Yatak başı ve yanları özel havalı malzemel kullanılarak sarılır.Yeni adresinizde yatak odası eşyalarınız yeni yatak odasına arzu edildiği şekilde yerleştirilir.

Gardrop, Komidin, Şifonyer

Gardrop içindeki kıyafetler kırıştırılmadan korunarak işleme alınır. Boşalan gardrop uzman ekibimiz tarafından sökülerek demontaj tamamlanır ve ambalajlama malzemesiyle özel olarak paketlenir.Yeni yerinde tekrar montaj işlemi yapılarak teslimat gerçekleitirilir.

Yemek Masası, Sandelyeler, Vitrin, Konsul, Yaşam Ünitesi

Yemek masası,ayna takımı, vitrin ve yaşam ünitesi profesyonel ekibimiz tarafından sökülür. Korunaklı özel havalı ambalajlama malzemeleriyle sarılır. yeni adresinizde montaj işlemi gerçekleştirilerek teslimat yapılır. Sandalyeleriniz boyutlarına göre tek tek veya ikili olarak sarılarak ambalaj malzemesiyle kaplanır.

Koltuk Takımları

Koltuk takımlarınızın çıkarılabilir yan dayanakları sökülür ve hacim olarak küçülmesi sağlanır. Streç ambalaj ile hijyenik şekilde sarılan koltuklar özel havalı ambalaj malzemeyle paketleme yapılır.Yeni adresinizde koltuk takımlarınızın yanları takılarak istediğiniz yere bırakılır.

Vestiyer, Banyo Dolabı, Mutfak Dolabı

Vestiyer, banyo dolabı ve mutfak dolabı demontaj mümkün olan parçalara ayrılır, hijyenik şekilde sarılma işlemi tamamlanır.Yeni adresinizde demontaj yapılan eşyaların montaj işlemi yapılarak teslimat gerçekleştirilir.

Çalışma Masası ve Ofis Büro Dolapları

Ev ve işyerlerinizde bulunan çalışma masalarınız ve evrak dolaplarınız uzman tecrübeli ekibimiz tarafından demontaj yapılarak sökülür.Düzenli ve dikkali ir şekilde sarılması sağlanır. Yeni adresinizde aynı şekilde kurulum yapılarak teslimat gerçekleştirilir.

Telefonluk, Fiskos ve Sehpalar

Telefonluk, fiskos ve sehpalar özel havalı amalaj malzemeleriyle sarılır. Yeni adresinizde sağlam ve çiziksiz olarak taşınma gerçekleştirilir.

Piyano,Müzik Çalarlar, DVD ,Oyun Konsolu ve Evrak Dolapları

Firmamız ile asansörlü evden eve nakliyat ve kurumsal ofis taşımacılıkta hassas işçilik ile tüm teknolojik ve özel eşyalarınızın güven içinde yeni adreslerine ulaştırılması sağlar.

Eşya Paketleme Fiyatlama

Paketlemeyi kendiniz yapsanız da fiyata çok az bir etkisi olacaktır.Çanakkale Evnak Evden Eve Nakliyat olarak bizler mobilya ve beyaz eşyaların paketlemesinin tarafımızca yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Asansörlü Taşıma

Bina içi taşıma hizmetinin mümkün olmadığı, ya da tercih edilmediği durumlarda eşyaların taşınması için tercih edilecek tek alternatif asansörlü nakliyat hizmetidir. Evden eve ev eşyası, büro ve ofis taşımacılığı günümüzde egitimli personel kadrosuyla çalışmayı, yeterli sayıda kapalı çelik kasalı araç filosuna sahip olmayı gerektiren bir hizmet türüdür. 4925 sayılı kara yolu taşıma kanununa göre bu özelliklere sahip kişiler ulastırma bakanlığından yetki belgesi almak şartıyla bu hizmetleri yapabilirler. Sektörde başarılı ve üstün teknik imkanlarıyla her zaman bir adım önde olan firmamız saat nakliye hizmetini sizlere sunmaktan gurur duyar

Az miktar eşya taşıma

Az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı ekonomik olarak taşımak için küçük boy araçlarımız mevcuttur. Yazlık veya şehirlerarası az miktarda eşyalarınız için bizlere 10-15 gün öncesinden kayıt bırakmanız durumunda , sizlere uygun fiyatlı daha ekonomik çözümler sunabiliriz , ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz.Erken rezervasyon için lütfen iletişime geçiniz.

Evden Eve Nakliyat

Çanakkale Evden Eve Nakliyat şirketleri içinde asansörlü , ambalajlı, sigortalı, uzman kadrolu ev taşıma hizmeti sunan profesyonel nakliye ve taşıma firmasıyız. Taşınma işlemlerinizi sorunsuz ve hijyenik olarak gerçekleştirmek için varız. Profesyonel ve güvenilir kadromuz ile şehiriçi evden eve nakliyat ve şehirler arası evden eve nakliyat taşıma hizmetleri veriyoruz.

Montaj & Demontaj Hizmetleri

Çanakkale EvNak Evden Eve Sigortalı Asansörlü Nakliyat Taşımacılık, ev ve ofis taşıma ihtiyaçlarınızda sizleri yormadan tüm demontaj ve montaj işlemlerini gerçekleştirerek tam bir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.İşinde uzman personel kadromuz ile Çamaşır makineleri,bulaşık makineleri, Termisifon,Doğalgaz kombileri demontaj ve montaj hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Paketleme Hizmetleri

Çanakkale Evden Eve Nakliyat, ev ve ofis taşıma işlerinizde korunaklı ve hijyenik ambalajlama malzemeleriyle hizmet sunmaktadır. Tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız korunaklı ambalajlama malzemeleriyle uzman ekibmiz tarafından sarılır. Yataklar, Baza ve Yatak Başları,Gardrop, Komidin, Şifonyer, Yemek Masası, Sandalyeler, Vitrin, Konsul, Yaşam Ünitesi,Koltuk Takımları,Vestiyer, Banyo Dolabı, Mutfak Dolabı paketleme

İşten İşe & Ofis Nakliyat

Güvenilir profesyonel kadromuz ile işletmelere kurumsal taşıma hizmeti veren firmamız yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermiş olmanın gururunu yaşıyor. Çanakkale EvNak evden Eve Asansörlü Taşımacılık size özel paketleme ve koli ambalaj hizmeti sunar. Ofis yada iş yerinizde bulunan tüm küçük el aletleri ve araç gereçleri ve kırılacak hassas eşyalarınız ile teknolojik cihazlarınız hijyenik özel ambalajlama malzemeleriyle ambalajlanarak toplanır ve paketlenir. Her hazırlanan paket üzerine paket içeriği ve hangi konumdan toplandığı bilgisi yazılır.