İşten İşe & Ofis Nakliyat

İşten İşe & Ofis Nakliyat

Güvenilir profesyonel kadromuz ile işletmelere kurumsal taşıma hizmeti veren firmamız yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermiş olmanın gururunu yaşıyor. Çanakkale EvNak evden Eve Asansörlü Taşımacılık size özel paketleme ve koli ambalaj hizmeti sunar. Ofis yada iş yerinizde bulunan tüm küçük el aletleri ve araç gereçleri ve kırılacak hassas eşyalarınız ile teknolojik cihazlarınız hijyenik özel ambalajlama malzemeleriyle ambalajlanarak toplanır ve paketlenir. Her hazırlanan paket üzerine paket içeriği ve hangi konumdan toplandığı bilgisi yazılır.
img-05

Detay

  • Güvenilir profesyonel kadromuz ile işletmelere kurumsal taşıma hizmeti veren firmamız yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermiş olmanın gururunu yaşıyor.

Kurumsal İşyeri ve Ofis Taşıma veya Nakliyat

Yüksek teknolojili taşıma asansörlerimiz ile her kata ofis ve büro eşyalarınızı çizmeden ,zarar vermeden kusursuzca taşıyoruz. İşyerlerinin taşınmasında park sorunu sıklıkla yaşanan bir prolem olduğundan ,profesyonel ekiplerimizle 7/24 zaman sınırı olmadan ofis ve bürolarınızı taşıyoruz.

İlkeli ve prensipli vizyonuyla Çanakkale ve bölgesinde ofis ve iş yeri taşıma hizmetleri sunuyoruz.

Eşyalarınızın en güvenli şartlarda taşınması için özel ekipler ve araç gereç sistemleri hazırlanır.Müşteri temsilciniz iş proseslerini takip ederek zaman ve iş kaybına uğramadan taşınma işleminiz gerçekleştirilir.

İsteğe bağlı olarak ofis ve iş yeri taşıma işlemlerinde tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız demonte edilir. Demonte olan eşyalarınız hijyenik özel ambalajlarına konularak paketleme yapılır. Yeni taşınma adresinizde tüm mobilya ve beyaz eşyanız monte ve dizaynı yapılarak taşınma işlemi tamamlanır. Mobilya ve beyaz eşya demontaj, ambalajlama ve yeniden montaj işlemi işinde uzman ekibimizce gerçekleştirilir.

Ofis Büro Taşıma Esasları

Ofis ve iş yeri taşımalarında önemli hususlardan birisi evrak dosyaları, klasör, arşiv materyalleri, küçük araç gereçler ve kırılacak hassas eşyalar ile teknolojik cihazların toplanması ve yerleştirilmesidir.

Çanakkale EvNak evden Eve Asansörlü Taşımacılık size özel paketleme ve koli ambalaj hizmeti sunar. Ofis yada iş yerinizde bulunan tüm küçük el aletleri ve araç gereçleri ve kırılacak hassas eşyalarınız ile teknolojik cihazlarınız hijyenik özel ambalajlama malzemeleriyle ambalajlanarak toplanır ve paketlenir. Her hazırlanan paket üzerine paket içeriği ve hangi konumdan toplandığı bilgisi yazılır.Böylece yeni adresinizde zaman kaybetmeden ve karışıklık yaşamadan tüm araç gereçler,ortak kullanım araçları ve kişisel eşyalar yerli yerine konulur.Arşiv belgeleri ve klasör taşıma işlemleri uzman deneyimli personellerimizce yapılır.Evrak raflarında ve dolaplarda bulunan klasör ,dosya ve evraklarınız numaralandırılarak alınır ve yeni adresinizde aynı şekilde yerleştirilir.Ofis ve işyeri taşınma işlemlerinizde bizi tercih ederek taşınma telaşını bize bırakın siz misafirleriniz ve müşterilerinizle vakit geçirmenin keyfini çıkarın.

Asansörlü Ofis Büro Taşıma

Dar merdivenlerde ve yüksek katlara ofis taşımak bizim için prolem değil. Asansörlü ofis taşıma sistemleriyle her yüseklikte kata ofis ve iş yerinizi sorunsuz taşıyoruz.Modern teknoloji asansörlü ofis ve iş yeri taşıması yaptırmak için bizimle iletişime geçin.

Sigortalı Ofis İşyeri Taşıma

Sigortalı ofis ve iş yeri taşıması garantili olarak Çanakkale Evnak Evden Eve Nakliyat tarafından yapılır. Sigortalı ofis ve iş yeri sistemiyle ofis eşyanız garanti altında şehir içinde veya şehirler arasında nakledilir. Oluşabilecek kazalarda meydana gelen tüm hasarlarınız sigorta firmasınca kaşılanmaz ise Çanakkale Evnak Nakliyat oluşacak zararın tamamını karşılamayı garanti etmektedir. Sizde güvenilir bir firma ile sigortalı ofis ve iş yeri taşıtmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Çanakkale şehir merkezi içinde , tüm ilçe ve semtlerde şehir içi ofis ve iş yeri taşımanız profesyonel ekibimizce gerçekleştirilir.

Şehirler arası ofis ve iş yeri taşıma hizmetleri filomuzda bulunan geniş araçlarımızla 7/24 kesintisiz olarak yapılır.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden Çanakkaleye taşınma ihtiyaçlarınızda bizimle temas kurunuz.Türkiye’de tüm illerde şehirler arası ofis ve iş yeri taşıması yapılır.

Ofis ve iş yeri taşıma fiyatları için bizi arayarak ortalama fiyat alabilirsiniz. Net rakam için firmamızdan ücretsiz ekspertiz talep edebilirsiniz.

Asansörlü Taşıma

Bina içi taşıma hizmetinin mümkün olmadığı, ya da tercih edilmediği durumlarda eşyaların taşınması için tercih edilecek tek alternatif asansörlü nakliyat hizmetidir. Evden eve ev eşyası, büro ve ofis taşımacılığı günümüzde egitimli personel kadrosuyla çalışmayı, yeterli sayıda kapalı çelik kasalı araç filosuna sahip olmayı gerektiren bir hizmet türüdür. 4925 sayılı kara yolu taşıma kanununa göre bu özelliklere sahip kişiler ulastırma bakanlığından yetki belgesi almak şartıyla bu hizmetleri yapabilirler. Sektörde başarılı ve üstün teknik imkanlarıyla her zaman bir adım önde olan firmamız saat nakliye hizmetini sizlere sunmaktan gurur duyar

Az miktar eşya taşıma

Az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı ekonomik olarak taşımak için küçük boy araçlarımız mevcuttur. Yazlık veya şehirlerarası az miktarda eşyalarınız için bizlere 10-15 gün öncesinden kayıt bırakmanız durumunda , sizlere uygun fiyatlı daha ekonomik çözümler sunabiliriz , ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz.Erken rezervasyon için lütfen iletişime geçiniz.

Evden Eve Nakliyat

Çanakkale Evden Eve Nakliyat şirketleri içinde asansörlü , ambalajlı, sigortalı, uzman kadrolu ev taşıma hizmeti sunan profesyonel nakliye ve taşıma firmasıyız. Taşınma işlemlerinizi sorunsuz ve hijyenik olarak gerçekleştirmek için varız. Profesyonel ve güvenilir kadromuz ile şehiriçi evden eve nakliyat ve şehirler arası evden eve nakliyat taşıma hizmetleri veriyoruz.

Montaj & Demontaj Hizmetleri

Çanakkale EvNak Evden Eve Sigortalı Asansörlü Nakliyat Taşımacılık, ev ve ofis taşıma ihtiyaçlarınızda sizleri yormadan tüm demontaj ve montaj işlemlerini gerçekleştirerek tam bir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.İşinde uzman personel kadromuz ile Çamaşır makineleri,bulaşık makineleri, Termisifon,Doğalgaz kombileri demontaj ve montaj hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Paketleme Hizmetleri

Çanakkale Evden Eve Nakliyat, ev ve ofis taşıma işlerinizde korunaklı ve hijyenik ambalajlama malzemeleriyle hizmet sunmaktadır. Tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız korunaklı ambalajlama malzemeleriyle uzman ekibmiz tarafından sarılır. Yataklar, Baza ve Yatak Başları,Gardrop, Komidin, Şifonyer, Yemek Masası, Sandalyeler, Vitrin, Konsul, Yaşam Ünitesi,Koltuk Takımları,Vestiyer, Banyo Dolabı, Mutfak Dolabı paketleme

İşten İşe & Ofis Nakliyat

Güvenilir profesyonel kadromuz ile işletmelere kurumsal taşıma hizmeti veren firmamız yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermiş olmanın gururunu yaşıyor. Çanakkale EvNak evden Eve Asansörlü Taşımacılık size özel paketleme ve koli ambalaj hizmeti sunar. Ofis yada iş yerinizde bulunan tüm küçük el aletleri ve araç gereçleri ve kırılacak hassas eşyalarınız ile teknolojik cihazlarınız hijyenik özel ambalajlama malzemeleriyle ambalajlanarak toplanır ve paketlenir. Her hazırlanan paket üzerine paket içeriği ve hangi konumdan toplandığı bilgisi yazılır.